آیا نازک شدن موها اعتماد به نفس شما را متزلزل می کند؟ آیا این فکر “چرا من مانند دیگران موی زیبا ندارم؟” “چرا من موهایم مثل گذشته 10 سال پیش نیست؟” در ذهن شما بازی می کند؟ پس باید کاشت مو بدون جراجی  در نظر بگیرید. کلینیک کاشت مو دنیز کاشت جدیدترین روش کاشت مو در دنیا و بدون جراحی را ارائه می دهد. در دنیز کاشت مشاوره تک به تک و مفصل به شما کمک می کند تا تصمیم آگاهانه تری بگیرید. بنابراین، ابتدا باید بدانیم که کاشت مو بدون جراحی چیست؟

کاشت مو بدون جراحی چیست؟

جایگزینی مو یا کاشت مو بدون جراحی، تکنیکی است که موهای شما را با موهای کاملا طبیعی و با تراکم بالا جایگرین می کند. چیزی که این تکنیک را منحصر به فرد و مفید می کند سهولت و راحتی آن است. علاوه بر این کاشت مو بدون جراحی ترجیح داده می شود زیرا نتایج فوری را ارائه می دهد. این روش متناسب با تراکم موهای شما طراحی شده است.

در ادامه به بررسی روش های کاشت مو بدون جراحی را بررسی خواهیم کرد.

کاشت مو به روش FIT

در این روش واحدهای فولیکولی به طور جداگانه از ساقه مو خارج شده و در قسمت گیرنده کاشته می شوند.

مزایای روش FIT

در این روش، برش جراحی در پشت سر ایجاد نمی شود و کاشت مو طبیعی بدون جراحی می باشد. بنابراین امکان ایجاد اسکار خطی وجود ندارد. همچنین این روش برای کسانی که دارای پوست سر سفت و انعطاف ناپذیر هستند مفید است.

اشکالات روش FIT

مدت زمان جراحی بیشتر است و به جلسات بیشتری نیاز دارد. لازم است موها را در کنار و پشت سر کوتاه کنید. اما بزرگترین نقطه ضعف در این روش 10 تا 50 درصد آسیب در واحدهای مو در منطقه برداشت است که بستگی به نوع پوست، درشتی مو و نوع مو دارد (در موهای فر و موج دار آسیب های بیشتری به ریشه ها وارد می شود).

کاشت مو بدون جراحی به روش اس یو تی

کاشت SUT یک روش جدید در مقایسه با سایر کاشت موها مانند FIT و FUT است. تمام مراحل کاشت توسط پزشک شما کنترل می شود و دستگاه های اتوماتیک انجام می شود.

که در کاشت SUT ، فولیکول ها به صورت دستی برداشته و پیوند نمی شوند، آنها توسط یک ضربه لیزری از محل بانک مو که معمولاً پشت سر شماست جدا می شوند و سپس منجمد می شوند و در نهایت به مناطق طاس منتقل می شوند. به دلیل یخ زدن فولیکول های مو، از تخریب آنها تا زمان کاشت جلوگیری می شود.

با استفاده از روش SUT موهای بسیار کمی در حین عملیات کاشت مو از دست می روند، زیرا از سیستم انجماد و پانچ لیزری استفاده می شود.

کاشت مو بدون جراحی به روش اس یو تی

روش Micro-FIT

ریزش مو می تواند به دلایل مختلف رخ دهد. این می تواند به دلیل بدی آب و هوا، تغذیه نامناسب، عدم تعادل هورمونی یا شیوه زندگی اشتباه باشد. اگر ریزش موی شدید دارید، بهترین و دائمی ترین راه درمان آن کاشت مو است. در کاشت مو FIT، متخصص شما فولیکول ها را به روش پیشرفته از جمله micro-FIT و U-FIT استخراج می کند. در هر دو روش کاشت مو (Micro-FIT و U-FIT) ، نتایج کاملاً طبیعی و نامشهود است.

اگر کاشت مو توسط یک متخصص حرفه ای انجام می شود و او از جدیدترین دستگاه ها استفاده کند، نتایج می تواند کاملاً تکان دهنده و عالی باشد.

همچنین بسیار طبیعی خواهد بود که هیچ کس متوجه کاشت مو شما نمی شود. مزایای دیگر این روش این است که کاشت مو بدون جراحی است و مناطقی که به عنوان بانک مو استفاده می شود، آسیب جدی نمی بیند. بنابراین، نباید نگران ریزش موهای خود در نواحی دیگر سر باشید.

مزایای روش Micro-FIT

کاشت مو بدون جراحی، بدون خونریزی و بدون نیاز به بخیه: Micro FIT نیز بعنوان آخرین روش کاشت مو بدون جراحی، کم تهاجمی ترین و ایمن ترین روش است.

آنها این روش را به عنوان یک روش غیر جراحی می شناسند. البته ، همه روش های کاشت مو جراحی است، اما روش MFIT بسیار کم خطر و غیر تهاجمی است.

خطر عوارض جانبی را کاهش دهید. این روش بسیار انعطاف پذیر است. زمان بهبودی کوتاه است. بهبودی از کاشت مو در Micro FIT ساده و سریع است.

بر خلاف روش FUT ، می توانید فعالیت های بدنی سنگین را از سر بگیرید یا خیلی زود به سر کار بروید. کیفیت پیوندها در مقایسه با سایر روش های کاشت مو بهتر است.

این روش برای افرادی که نمی توانند از روش کاشت مو FUT استفاده کنند مفید است. روش FUT ، با وجود معایب زیاد، هنوز یکی از بهترین روش های کاشت مو است. در این روش، کیفیت پیوند بسیار بالا است و معمولاً نتایج عالی است.

در روش FUT، پوست ناحیه بانک مو به شکل نواری با ضخامت 1 تا 2 سانتی متر برداشته می شود. اگر پوست شما سفت است یا ورزشکار هستید، نمی توانید از روش FUT استفاده کنید. در این مورد، روش MFIT بهترین جایگزین است.

تکنیک Super FUE

تکنیک Super FUE پیشرفته ترین تکنیک استخراج پیوند از ناحیه اهدا کننده است که شامل استفاده از میکرو پانچ به قطر 0.7 تا 0.8 میلی متر و نسبت مو به پیوند بیشتر است.

به عنوان مثال، عملکرد 100 گرافت به طور متوسط 250 تار خواهد بود و در نتیجه نسبت مو به پیوند 2.5 در مقایسه با میانگین معمولی 2.2 است، بنابراین ارزش بیشتری برای هر پیوند ایجاد می کند. این تکنیک در طول سالها تسلط دارد و سخت ترین تکنیک برای تسلط بر آن است.

کاشت مو بدون جراحی با دنیز کاشت

دنیز کاشت یکی از بهترین های انواع کلنیک کاشت مو تهران می باشد. این مرکز با در اختیار داشتن کادر مجرب و حرفه ای و بهره بردن از جدیدترین روش کاشت مو در دنیا، آماده خدمت رسانی به کسانی هستند که می خواهند یک کاشت مو ایمن و با کیفیت را داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − نوزده =