نکاتی برای مراقبت های بعد از کاشت ابرو

دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود زنان و مردان عمل کاشت ابرو را انجام دهند. شاید زیاد به آنها فکر نکنید ، اما ابروهایتان واقعاً چهره شما را مشخص می کنند و بدون آنها می توانید بسیار متفاوت به نظر برسید! اگر علاقه مند به کاشت ابرو هستید ، ما همیشه توصیه می کنیم قبل از هر چیز که می توانید یاد بگیرید – به خصوص در مورد مراقبت های بعد از کاشت ابرو.

برای کمک به شما و اطمینان از اینکه شما مراقبت های بعد از کاشت ابرو را درست دنبال کرده اید، ما چند توصیه تخصصی از پزشکان ما در مورد نحوه درمان ابروهای خود در روزها و هفته های بعد از عمل آورده ایم.

کاشت ابرو چیست؟

قبل از شروع مراقبت های ویژه ، مهم است که شما درک مختصری از کاشت ابرو داشته باشید. این کار با برداشتن فولیکول های مو از ناحیه دیگری از بدن و شروع آنها برای پیوند آغاز می شود. معمولاً ما بین 250-400 مورد از این موهای ریز را می گیریم تا ابروهایی پر و ضخیم به شما بدهیم. پس از برداشتن گرافت ها ، آنها به صورت دقیق و یک به یک در قسمت ابرو کاشته می شوند. کل این روش به طور متوسط ​​بین 2-3 ساعت طول خواهد کشید.

مراقبت های بعد از کاشت ابرو

برای به دست آوردن بهترین نتیجه و جلوگیری از هر گونه مشکل ، مراقبت از ابروهای خود بسیار مهم است. درست مثل هر عمل جراحی ، باید به بدن خود زمان دهید تا بهبود یابد.

برای شروع، از دست زدن به ابروها خودداری کنید – این به شما کمک می کند خطر ابتلا به عفونت را کاهش دهید ، که قطعاً نمی خواهید! در طول روز اول، می توانید ابروهای خود را با اسپری فولیکول نمک اسپری کنید تا بهبود یابد. بعد از 24 ساعت می توانید صورت و ابروهای خود را به آرامی با شامپوی مخصوص بشویید و آنها را خشک کنید. هر کاری انجام می دهید ، در این مدت به هیچ وجه پیوند خود را مالش ندهید. این توصیه پس از پیوند به شما داده خواهد شد.

حدود 3-7 روز پوسته هایی که پیوندهای شما قرار داده شده است شروع به ریزش می کند. بعد از ریزش پوسته می توانید کمی قرمزی خفیف داشته باشید و طی 2-3 هفته آینده موهای پیوندی شما می ریزد. این کاملا طبیعی است! در اولین ماه پس از پیوند از آفتاب پرهیز کنید و اگر بیرون می روید برای حفظ سایه در آنها کلاه بپوشید.

 

اگر می خواهید در مورد کاشت ابرو اطلاعات بیشتری کسب کنید، در صورت تمایل با تیم دنیز کاشت در تماس باشید! ما همیشه خوشحال می شویم که به شما کمک کنیم و می توانیم راهنمایی کنیم که آیا این روش برای شما مناسب است یا همچنین شما را برای مشاوره رزرو می کنیم تا شما را یک قدم به ابروهای مناسب نزدیک کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 8 =