مزوتراپی مو برای درمان کمبود مو

زیبایی و ظرافت موهای کامل، ضخیم و بلند که چشم ها را به خود جلب می کند. مو بیانگر شخصیت فرد است. با مزوتراپی مو می توانید نقص ها و ایرادا هایی که در موی شما به وجود آمده است را از بین ببرید.

این پایه ظاهر پر زرق و برق است. اخیراً ، به دلیل آلودگی ، فست فود ، سو تغذیه یا حتی آب و هوا و دما متفاوت، چه در تابستان، به دلیل رطوبت و درجه حرارت بالا ، که باعث ایجاد موهای فر می شود، موهای ما آسیب دیده و ریزش کرده است. که چیزی به نام پاییز فصلی رخ می دهد ، که در ابتدای هر فصل به ویژه در پاییز ریزش قابل توجهی دارد.

مراقبت از مو از اولویت های اصلی ما در زندگی است ، به طوری که ما از بسیاری از درمان های شیمیایی و دستورالعمل های خانگی استفاده می کنیم ، با وجود طولانی شدن دوره درمان ، تا زمان کشف مزوتراپی در زمینه درمان مو ، نتیجه خوبی نمی گیریم. این یکی از طبیعی ترین راه حل ها برای درمان ریزش مو ، رشد مجدد آن و داشتن موهای سالم و درخشان است.

 

مزوتراپی مو برای مراقبت از مو

تکنیک مزوتراپی مو شامل تزریق ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی مانند: روی، مس، منیزیم و سایر مواد معدنی، و همچنین برخی از عصاره های گیاهی و مکمل های غذایی، مستقیماً به بافت چربی پوست سر بیمار تزریق می شوند. نسبت، مقادیر و انواع این داروها با توجه به هر فرد و میزان آسیب و ریزش مو متفاوت است.

تزریقاتی که در مزوتراپی مو استفاده می شود بسیار کوچکT خاص و بدون درد است. آنها درمان های موضعی هستند و منطقه خاصی از بدن را هدف قرار می دهند. تزریقات مزوتراپی به ترمیم مو کمک می کند و بسیاری از مشکلات مو را درمان می کند ، مانند:

اصطلاحات مزوتراپی

مزوتراپی مو یک اصطلاح فرانسوی است که پس از تأیید آزمایشات و محققان پزشک پیستور ، که میشل پیستور آزمایشات و محققان زیادی را انجام داد و زمینه مزوتراپی را تأسیس کرد ، برای مطبوعات فرانسه در سال 1958 ابداع شد. بیماری های عروقی ، بهبود گردش خون و درمان آسیب های ورزشی ، در سال 1952.

از این سال ، محققان رشته مزوتراپی پیگیری شده اند ، به طوری که بیش از 15000 پزشک از مزوتراپی در بسیاری از زمینه های پزشکی زیبایی استفاده می کنند ، چه برای درمان مشکلات مو ، درمان سلولیت ، حل چربی ، کاهش وزن در مناطق خاص بدن و سلولهای پوست را جوان می کند.

 

مراحل مزوتراپی برای مو

برخی از آماده سازی ها باید قبل از تزریق مزوتراپی برای مو انجام شود ، از جمله:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =