در این مقاله ما به بررسی کاشت مو به روش FUE خواهیم کرد و مراحل کاشت مو به روشFUE  را توضیح خواهیم داد.

کاشت مو به روشFUE  چیست؟

کاشت مو به روش FUE که به عنوان کاشت مو با واحد فولیکولار نیز شناخته می شود، موهای سالم و دائمی را در پشت و کناره های سر که موهای دائمی سالم در آن فراوان است، برداشته می شوند و  در نواحی نیازمندتر پوست سر، مانند قسمت جلویی و بالای سر توزیع می کند.. با پیشرفت فن آوری و مهارت های جراحی، اکنون می توان با این روش کاشت مو به نتایج طبیعی و ماندگار دست یافت.

کاشت مو به روش FUE برای چه کسانی مناسب است؟

برای مناسب بودن آنها برای کاشت مو FUE بر اساس عوامل متعددی ارزیابی صورت می گیرد از جمله:

میزان ریزش مو. میزان موهای اهداکننده بر نتایج مورد انتظار این روش تأثیر می گذارد. اگر ریزش موی شدید و/یا کمبود موهای اهداکننده دارید، پیوند ممکن است نتایج مطلوب را ارائه ندهد. پزشک ما قبل از ادامه این روش، گزینه های شما را با شما در میان می گذارد.

پوست سر سالم. کاشت مو به روش FUE برای افراد مبتلا به آلوپسی یا هر گونه بیماری پوست سر می باشند،  توصیه نمی شود. موهای ناحیه اهداکننده ممکن است موهای مناسبی برای کاشت نداشته باشند، که باز هم ممکن است نتایج مطلوبی نداشته باشد.

شیوه زندگی. کاندیداهای ایده آل برای کاشت مو به روش FUE کسانی هستند که از نظر عمومی در وضعیت خوبی هستند. اگر خوب غذا می خورید، به طور منظم ورزش می کنید و هیچ مشکلی دائمی در سیستم ایمنی بدن ندارید که مانع بهبودی شما شود، احتمالاً نتایج بسیار مثبتی از روش کاشت مو به دست خواهید آورد.

مراحل کاشت مو به روش FUE

مرحله 1

تزریق بی حسی موضعی – یک بی حسی خفیف به آرامی به منطقه برداشت تزریق می شود. در عرض چند لحظه ، کل ناحیه اهدا کننده بی حس شده و استخراج آن کاملاً بدون درد است. در ادامه برای کاهش درد در هنگام برداشت و کاشت مو مرتبا توسط پزشک تزریق بی حسی انجام می شود

مرحله دوم کاشت مو به روش FUE

استخراج فولیکولار – تکنیک استخراج واحد فولیکولی یا کاشت مو به روشFUE  عملکرد بالای 95 را تضمین می کند.. بر خلاف روش FUT یا نوار قدیمی، هیچ زخم خطی وجود ندارد ، فقط یک سری نقاط زیر و نقطه ای به وجود می آیند که به سرعت بهبود می یابند.. ما از بهترین ابزارها (با قطر کمتر از 1 میلی متر) برای به حداقل رساندن هرگونه زخم در منطقه برداشت استفاده می کنیم. مگر اینکه موهای شما خیلی کوتاه تراشیده شده باشند.

مرحله دوم کاشت مو به روش FUE

مرحله 3

تعیین خط رشد – تعیین خط رشد تویسط پزشک و متخصص تعین می شود. زاویه، جهت و توزیع مو ها برای بدست آوردن طبیعی ترین ظاهر، بهترین تراکم ممکن و بیشترین شانس برای زنده ماندن پیوند بسیار مهم است. این مرحله مهم به تکنسین ها یا پرستاران واگذار نمی شود، که برخی مراکز آن را انجام می دهند.

مرحله چهارم کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روشFUE  – پیوند موهای برداشت شده به طرز ماهرانه ای با استفاده از تکنیک بدون تماس در سایت گیرنده کاشته می شود. تکنیک بدون تماس متفاوت است. زیرا پیازهای مو  بسیار مهم و حساس می باشد و از ضربه و استرس معمولی روشهای قدیمی کاشت محافظت می شوند.

مرحله 5

تمیز کردن و بستن پوست سر برای محافظت از پیوندها به مدت 24 ساعت، سپس برداشتن باند، بازرسی گرافت ها و شستن موها در روز بعد

مرحله 6

درمان لیزر بهبود زخم (اختیاری)

مزایای کاشت مو به روشFUE  

ما معتقدیم که کاشت مو به روشFUE   به دلایل زیر بهترین است:

هزینه کاشت مو به روشFUE  

کاشت مو به روشFUE  توسط بسیاری از کلینیک های زیبایی ارائه می شود. اما انتخاب یک کلینیک معتبر و دارای سابقه و همچنین دارای کادر متخصص و حرفه ای بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد. دنیز کاشت یکی از کلینیک های برتر در زمینه کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش و سیبیل در تهران می باشد. این مرکز با بهره گیری از بهترین روش کاشت مو و ابرو بهترین نتایج را برای شما به ارمغان می آورد.

هزینه کاشت مو به روشFUE  به تعداد موهایی که قرار است شما بکارید و تعداد جلساتی که شما برای کاشت مو می روید، بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کاشت مو به روشFUE   و دریافت مشاوره با کارشناسان کلینیک دنیز کاشت تماس برقرار کنید.

همچنین بخوانید : جدید ترین روش کاشت مو

کاربردهای کاشت مو به روشFUE 

امروزه فناوری مدرن به شما کمک می کند تا ظاهری طبیعی به دست آورید و این امر با درک بهتر زیست شناسی پوست سر و مو ، تکنیک های جراحی پیشرفته و ابزارهای جراحی که همیشه در حال پیشرفت هستند ممکن می شود. طراحی خط مو برای دستیابی به آن ظاهر طبیعی بسیار مهم است. زخم های ناشی از تکنیک کاشت مو به روشFUE   به سختی قابل مشاهده هستند و هیچ کس هرگز نمی داند که شما کاشت مو انجام داده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =