تهران - فرمانیه

جنب بیمارستان فرمانیه ساختمان پلاتزو کلینیک تخصصی دنیز

۰۲۱-۴۴۸۵-۶۸۸۰

شماره تماس و مشاور

همه روزه ۸:۰۰ صبح الی ۹:۰۰ شب

ساعات کاری کلینیک و مشاوره

همه چیز درباره کاشت ابرو

کاشت ابرو یک روش دائمی و زیبا برای تقویت ظاهر شما با یک روش آرایشی ارزان قیمت برای داشتن ابروهای بسیار زیبا می باشد

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که در آن پیوند مو به ناحیه ابرو شما منتقل می شود. این هدف این است که از این گرافت ها موهای جدید رشد کرده و نمای کامل تری ایجاد می کنند.

روش کاشت ابرو چگونه است؟

روش واقعی مشابه کاشت موی سنتی است.

پیوند موی ابرو از روی موهای بالای گوش شما گرفته می شود. یک جراح نه فقط موهای فردی ، بلکه فولیکول های مو را نیز منتقل می کند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پس از ریزش موهای اولیه منتقل شده ، موهای جدید می توانند در ابروهای شما رشد کنند.

بعد از انجام بیهوشی عمومی، یک جراح برش های کوچکی را در محل های اهدا کننده فولیکول و همچنین در محل های پیوند در ابروهای شما ایجاد می کند. کل مراحل کار حدود 2 تا 3 ساعت طول می کشد.

مزایا و معایب

طرفداران کاشت موی ابرو توجه دارند که موهای جدید طبیعی به نظر می رسند زیرا متعلق به خود شما هستند. این روش همچنین ممکن است نیاز به آرایش ابرو را محدود کند.

با این حال، موارد منفی نیز برای این روش گزارش شده است. برای اولین بار، این هزینه بر است. همچنین ممکن است چندین ماه طول بکشد تا فولیکول های جدید نتایج کامل را مشاهده کنید. سرانجام ، این احتمال وجود دارد که این فولیکول های جدید موهای جدید تولید نکنند.

دوره نقاهت کاشت ابرو چگونه است؟

دوره نقاهت برای کاشت ابرو نسبتاً سریع است. طی چند روز اول متوجه برخی از جرم ها در اطراف ابروها خواهید شد. انتخاب کردن در این موارد مهم است.

ممکن است لازم باشد تا 3 هفته پس از جراحی از ورزش شدید پرهیز کنید. در صورت مشاهده هرگونه خونریزی ، تورم یا چرک در محل ، با جراح خود تماس بگیرید.

بعد از چند هفته می بینید که موهای پیوند خورده از بین می روند. این کاملا طبیعی است. موهای ابروی جدید شما باید طی چند ماه آینده رشد کنند. در این میان ، ممکن است لازم باشد موهای کاشته شده را کوتاه کنید تا طول ابرو بریده شود.

 

هشدارها و عوارض جانبی

یک خطر احتمالی برای پیوند ابرو این است که فولیکول های جدید مو استفاده نمی کنند. در چنین مواردی ، ممکن است در آینده مجبور شوید دوباره این روش را انجام دهید.

همچنین خطرات مرتبط با خود جراحی وجود دارد. در مورد عوارض بالقوه زیر با جراح خود صحبت کنید:

قبل از پیوند ابرو، جراح سابقه پزشکی شما را با شما مرور می کند. مطمئن باشید که هر بیماری زمینه ای سلامتی، و همچنین هر گونه دارو یا مکمل که در حال حاضر مصرف می کنید را فاش کنید.

پیوند ابرو در صورت انجام موارد زیر ممکن است مناسب نباشد.

 

کاشت ابرو توسط چه کسی انجام می شود؟

کاشت ابرو توسط جراحان پوست ، زیبایی یا پلاستیک انجام می شود. یک پزشک ممکن است جراحی را در یک مرکز سرپایی پزشکی انجام دهد.

مشاوره فرصتی است که شما می توانید نمونه کارهای جراح احتمالی را بررسی کرده و در عین حال به خودتان وقت دهید تا از آنها سوال کنید. بسیاری از ارائه دهندگان مشاوره “رایگان” ارائه می دهند. تا زمانی که جراحی را پیدا نکنید که با آن راحت کار کنید ، شما موظف به رزرو این روش نیستید.

سرانجام ، شما هرگز نباید این روش را با ارائه دهنده نامعتبر به عنوان راهی برای پس انداز هزینه کنید. این نه تنها می تواند منجر به عوارض جانبی خطرناکی شود ، بلکه احتمالاً از کار ناراضی خواهید بود و ممکن است مجبور شوید این کار را دوباره انجام دهید.

سخن پایانی

اگر از ظاهر ابروهای خود راضی نیستید و می خواهید یک راه حل دائمی داشته باشید، کاشت ابرو ممکن است نتایج طولانی مدت داشته باشد. با این حال، نتایج ممکن است متفاوت باشد و همیشه خطر عوارض جانبی با جراحی زیبایی وجود دارد. این واقعیت حتی با روشی به ظاهر ساده مانند کاشت ابرو نیز صادق است.

تمام گزینه های خود را با دقت بسنجید و از پزشک خود راهنمایی بخواهید. اگر تصمیم دارید کاشت ابرو انجام دهید، وقت خود را صرف تحقیق کنید و یک ارائه دهنده معتبر را پیدا کنید که بهترین کار ممکن را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =

کاشت ابرو

کاشت ابرو در تهران – به همان روش و تکنیک کاشت مو انجام می شود که شامل برداشتن مو از ناحیه ای است که رشد مجدد آن دائمی است و برای پیوند زدن در جایی که بیمار از کمبود مو رنج می برد انجام می شود. درواقع انتقال موهای قسمتی از به بخش ابرو را می گویند. آناتومی ابروها بر مورفولوژی صورت شما تأثیر می گذارد، درواقع ابروها نقش مهمی در زیبایی کلی صورت دارند. شکل ، تراکم ، موقعیت ابروها در تصویری که از خود برای دیگران ارسال کنیم تأثیر می گذارد. غالباً گفته می شود که چشمان ما احساسات و افکار ما را آشکار می کنند ، زیرا آنها یکی از مهمترین راههای بیان خود ما هستند. با این حال ، چشمان ما تنها راه بیان ما نیستند ، ابروها همچنین از یک عملکرد مهم اجتماعی برخوردار هستند ، زیرا به افراد کمک می کنند تا خود را به دیگران بیان کنند. با کمک ابروها می توانیم به مردم بگوییم که هیجان زده ، گیج ، مراقب یا خسته شده ایم زیرا آنها صورت ما را قاب می گیرند و احساسات ما را منعکس می کنند. گرچه همه ما فکر می کنیم زنان و مردان جذاب بدون مو وجود دارند ، اما متاسفانه همه ظاهر خوبی ندارند. ابروها در تعیین جذابیت ظاهری شخصی که ریزش مو دارد نقش مهمی دارند. آلوپسی ابرو، طاسی ابرو است که هم مردان و هم زنان را درگیر می کند و می تواند در زیبایی صورت تأثیر بگذارد. کاشت ابرو در تهران یک راه حل جراحی زیبایی است که روند آن در حال افزایش است. این هدف برای اصلاح دائمی آلوپسی یا نقص ابرو است. کاشت ابرو می تواند به جهت آرایش زیبایی باشد و یا در درمان بیماری که منجر به ریزش تمامی ابروها شده است و یا حتی به دلیل پیری و یا سوختگی و حتی به دلیل آسیب های تصادفات انجام باشد.

کاشت ابرو چیست ؟

کاشت مو برای ابرو شامل استخراج فولیکول های مو از پوست سر و سپس کاشت مجدد آنها در استخوان ابرو است. به گفته بیماران ، هدف از جراحی بازسازی کل خط ابرو، افزایش تراکم مو یا پنهان کردن جای زخم خواهد بود.   از آنجا که ابرو به زیبایی صورت کمک می کند ، بدیهی است که مسئله زیبایی پیوند ابرو بسیار مهم است. به همین دلیل کلینیک کاشت مو بیشترین مراقبت را به مشاوره قبل از عمل کاشتن می دهد.   در طی این مشاوره ، نه تنها یک معاینه بالینی کامل انجام می شود تا تشخیص داده شود که آیا استخراج واحدهای فولیکولی توسط نوار  FUT یا استخراج فولیکولار  FUE بهتر است.   همچنین پاسخ هایی در مورد خواسته های زیبایی شناختی بیمار ارائه می شود. با هم اندازه بودن ابروها (بلند یا کوتاه) ، ضخامت آنها (نازک یا ضخیم) ، شکل آنها (صاف یا قوس دار) و در صورت بازسازی کامل ، محل قرارگیری آنها در رابطه با ابرو را مشاوره صورت خواهد گرفت. ممکن است که عکس های پزشکی گرفته شود و این عکس ها در پرونده پزشکی بایگانی شوند و تا به شما این امکان را بدهند که نتیجه کاشت ابرو در تهران را به وضوح ببینید و تجسم کنید.  

کاشتن مو در قسمت ابرو چگونه انجام می شود ؟

بسته به کیس مورد نظر یا همان فرد یا کاندیدای کاشت ، می بایست بین 100 تا 400 فولیکول مو استخراج شود تا ابرو را به صورت هماهنگ متراکم یا بازسازی کند. عمل کاشت ابرو در تهران حدود 2 ساعت طول می کشد و تحت بی حسی موضعی انجام می شود.  

ابرو کاشتن با استفاده از روش FUT موهای بلند :

در روش کاشت ابرو FUT یک نوار از پوست سر،  بسته به تعداد مورد نیاز بین دو تا هشت سانتیمتر، از پشت سر گرفته و سپس به صورت فولیکول های تکی یا دوتایی جدا می شود.  

کاشتن ابرو با استفاده از روش FUE

در روش FUE ،  ناحیه ای که قرار است اهدا کننده باشد، تراشیده می شود تا کار جراحی را که یک به یک با استفاده از میکرو پانچ قطر 0.9 میلی متر است فولیکول های مو را استخراج می کند، تسهیل کند.  

نحوه انجام کار :

پس از بی حسی موضعی ، جراح به دنبال طراحی و کشیدن ابرو که قبلاً برای بیمار تعریف شده بود ، فولیکول های مو را یکی یکی کاشت می کند. کار پیوند باید کاملاً دقیق طبق جهت گیری ها (خواب مو) و تمایلاتی را که در قسمت های مختلف ابرو طبیعی مشاهده می شود ، رعایت کند تا بتواند یک اثر طبیعی به دست آورد. استفاده از کاشت فوق العاده نازک امکان کنترل بهتر کاشت و تراکم در حین پیوند را فراهم می کند. کاشت ابرو یک روش کاشت مو با میکرو است که کمبود مو در استخوان ابرو را پر می کند. این جراحی زیبایی با هدف متراکم ساختن ابرو ، طراحی مجدد و بازگرداندن به منحنی ابرو طبیعی انجام می شود. برای مشاوره تخصصی و شروع روش کاشت ابرو در تهران ، اکنون با کلینیک دنیز کاشت تماس بگیرید.
Call Now Button