دنیای کاشت مو در سال های اخیر به دلیل تقاضای بسیار زیاد افراد برای داشتن عمل کاشت مو با بالاترین نرخ موفقیت و کمترین میزان درد و جای زخم بسیار تغییر کرده است. بنابراین جدیدترین روش کاشت مو در بهترین کلینیک های کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد. کلینیک کاشت مو، دنیز کاشت یکی از این کلینیک ها می باشد که با بهره گیری از جدید ترین روش کاشت مو به همراه کادر بسیار حرفه ای، بهترین خدمات را در زمینه کاشت مو، ابرو و ریش ارائه می دهد.

جدیدترین روش کاشت مو در دنیا

انواع عمده تکنیک های کاشت مو که در دنیای امروز در حال انجام است:

1. تکنیک FUT

یکی از جدیدترین روش کاشت مو در دنیا تکنیک FUT است. در پیوند واحد فولیکولار، یک لایه نازک و طولانی از ناحیه اهدا کننده در پشت و دو طرف پوست سر برداشته می شود و واحدهای فولیکولی جداگانه در محلی که مو باید قرار گرفته شود قرار می گیرد، سپس زخم ها بسته می شوند و از آنجا که پیوندها توسط دستگاه های دقیق انجام می شود، پیازهای مو آسیب نمی بینند. بنابراین، موها سریعتر رشد می کنند زیرا کانالهای کوچک گردش خون را مختل نمی کنند.

مزایای روش FUT:

بیشتر بخوانید : کاشت مو به روش fut چیست؟ شرایط کاشت + مشاوره و تعداد جلسات

2. تکنیک FUE

یکی دیگر از جدیدترین روش کاشت مو در دنیا تکنیک FUE می باشد. استخراج واحد فولیکولی (Follicular Unit Extract) ، فرآیند برداشتن پیوندهای مو از ناحیه اهدا کننده با ابزار خاصی و کاشتن آن بر روی مناطق طاس است. مزایای استفاده از این روش مانند استفاده آسان و سریع از کشت مو باعث محبوبیت بیشتر آن نسبت به روش FUT که قدیمی تر است می شود، با استفاده از این روش گرافت ها با دستگاه خاصی از ناحیه اهدا کننده گرفته می شوند و در مناطقی که دچار کمبود مو شده اند کاشته می شوند.

مزایای تکنیک FUE

3. پانچ دستی FUE

یکی از تکنیک های کاشت مو پانچ دستی FUE  است که با ابزاری به شکل قلم ، از اندازه 75/0 تا 35/1 میلی متر،انجام می شود.

FUE با استفاده از روش دستی پانچ ، 2500 گرافت را می توان در یک جلسه کاشت مو استخراج کرد. این گرافت های استخراج شده توسط یک پزشک باتجربه به صورت دستی به ناحیه طاس پوست سر منتقل می شوند.

 

مزایای استفاده از پانچ دستی FUE به شرح زیر است:

بیشتر بخوانید : کاشت مو به روش FUE

انتخاب کلینیک کاشت مو

ما تا به اینجا برخی از جدیدترین روش کاشت مو را خدمت شما عزیزان توضیح دادیم. با توجه به این که کاشت مو عملی بسیار حساس بوده و در صورتی که توسط فرد متخصص و با تجربه در این کار انجام نگیرد، می تواند در ظاهر فرد تاثیرات بدی گذاشته و همچنین منجر به ایجاد عفونت در پوست سر گردد. بنابراین توصیه می شود تا برای این کار حتما تحقیقات کافی را به عمل آورده و مرکزی را انتخاب کنید که میزان رضایت افراد از آن بالا بوده و بتواند عمل کاشت مو را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهد.

دنیز کاشت، یکی از بهترین و معتبرترین کلینیک کاشت مو تهران می باشد که با برخورداری از کادری متخصص و با تجربه و محیطی تمیز و پاکیزه، در امر کاشت مو و کاشت ابرو در خدمت مراجعین محترم می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 6 =