آنچه که باید در مورد کاشت ابرو بدانید _ بخش اول

کاشت ابرو، که گاهی اوقات ترمیم ابرو نیز نامیده می شود، با انتقال فولیکول های مو از ناحیه دیگری از بدن – معمولاً از پشت پوست سر، فرم و پر بودن ابروها را افزایش می دهد. برای افرادی که دارای ابروهایی هستند که به دلیل ریزش مو در اثر بیماری یا کنده شدن بیش از حد کم پشت شده و از بین رفته اند، کاشت ابرو یک راه حل دائمی و طبیعی است.

بسته به نیاز شما، کاشت ابرو می تواند ابروهای شما را تغییر شکل داده یا دوباره ایجاد کند. کاشت ابرو می تواند به طرز حیرت انگیزی موفقیت آمیز باشد و برای مردان و زنان کاملا طبیعی به نظر برسد.

 

جوانب مثبت و منفی کاشت ابرو چیست؟

جوانب مثبت:

جوانب منفی

در حین کاشت ابرو چه اتفاقی می افتد؟

این روش سه تا چهار ساعت طول می کشد. به شما آرام بخشی و بی حسی موضعی در ناحیه ابرو و محل اهدا کننده تزریق می شود، تا یک عمل بدون درد را سپری کنید.

فقط یک روش کاشت فولیکول موی ابرو وجود دارد، اما دو روش برداشت مو دهنده وجود دارد: استخراج واحد فولیکولی (FUE) و پیوند واحد فولیکولار (FUT). تفاوت اصلی این دو روش در نحوه برداشت مو و نحوه تهیه محل دهنده در پشت سر است.

یک روش برداشت FUE شامل جدا کردن واحدهای فولیکول مویی به صورت یک به یک، معمولاً از پشت سر است. شما باید موهای ناحیه دهنده را تا 1/16 اینچ اصلاح کنید تا برای استخراج آنها استفاده شود. برش های FUE به صورت دایره ای هستند و حتی با کوتاهی مو به خوبی پنهان می شوند. اگر بعد از عمل پشت سر خود را اصلاح کنید ، صدها نقطه سفید و گرد مشاهده خواهید کرد.

با برداشت FUT، جراح یک برش افقی ایجاد می کند تا یک نوار مو از پشت پوست سر شما برداشته شود. این برش بخیه زده می شود، و شما با یک زخم ریز که معمولاً توسط موها پنهان می شود، باقی خواهید ماند. اگر بعد از عمل پشت سر خود را اصلاح کنید، یک زخم خطی مشاهده خواهید کرد. سپس واحدهای فولیکولی جداگانه را برای پیوند از نوار (زیر میکروسکوپ ، به دقت) از نوار جدا می شود.

یک روش کاشت موی ابرو معمولاً شامل قرار دادن 50 تا 350 مو به علاوه در هر ابرو است. تعداد دقیق آن به میزان موجود مو و نحوه ظاهر ابروهای جدید شما بستگی دارد.

هر یک از موهای منفرد به صورت جداگانه به یک برش کوچک و زاویه دار پیوند داده می شوند، درست در جهت درست و تقلید از موهای ابرو طبیعی شماقرار می گیرند.

بسیار مهم است که این جراحی توسط یک پزشک با تجربه انجام شود تا فولیکول ها به درستی جابجا شوند تا رشد آنها به روشی طبیعی انجام شود.

 

کلینیک دنیز کاشت یکی از تخصصی ترین کلینیک های کاشت مو در کشور می باشد که با برخورداری از کادری حرفه ای و متخصص اقدام به کاشت مو با روش های مختلف می نماید. اصول و استانداردهای بهداشتی در این کلینیک کاملا رعایت شده و میزان رضایت مشتریان از این مرکز بسیار بالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =